Dual Studio s.r.o.

Dual studio Dual studio
Kontaktujte nás

Web

Webové stránky jsou pro každou instituci a firmu velmi důležité. Pro své klienty vytváříme originální, reprezentativní a přehledné webové stránky. Poskytujeme kompletní servis, hosting, a nejen návrh webových stránek, ale také jejich pravidelnou údržbu. K vytváření webových stránek používáme nejmodernější programy a děláme je všechny responzivní, tedy přizpůsobující velikost zařízení. Responzivita webových stránek je v dnešní době velmi podstatná, protože každý využívá jiná zařízení k vyhledávání, tudíž stránky přizpůsobujeme nejen notebooku a většímu monitoru, ale i mobilním telefonům a tabletům.

Návrh webu

Tvorba a vývoj

Druhou částí je naprogramování webu se všemi formuláři, anketami, optimalizací pro vyhledávače a responzivitou. Následně na základě cílů vašeho projektu definujeme cílové skupiny lidí, které chcete oslovit a zjistíme jak na ně. Copywriter se postará o texty a my na váš web přivedeme prostřednictvím online marketingu potencionální zákazníky. Finální fází je zařízení webhostingu a spuštění webu.

Tvorba a vývoj

Vylepšení a rozšíření

Jednou z dalších služeb, kterou svým klientům poskytujeme je vylepšení a rozšíření jejich současných webových stránek. Pokud cítíte, že je čas na inovaci, my vaše stránky rozšíříme o další služby, které potřebujete.

Redakční systém

Redakční systém, odborně nazývaný CMS (content managemenet systém) je software jehož prostřednictvím spravujeme dokumenty webového obsahu, npř. obrázky či galerie, kalendářní funkce či tvorbu a publikaci různých článků.

Redesign

Redesign webu se provádí většinou pravidelně po několika letech, protože je potřeba obnovovat vzhled stránek a mnohdy i obsah. Zejména kvůli rychle měnícímu se trendu. Zároveň s redesignem se mění často také firemní logo, což vede k nutným změnám v prezentačních materiálech. My vám nabízíme kompletní redesign vašich stránek s novým originálním přístupem.

Správa

Správa webu je neodmyslitelnou součástí naší práce a mnoho lidí právě správu svých stránek zanedbává, protože nemají čas nebo je neumějí spravovat. Od nás můžete očekávat kompletní správu vašich stránek jako pravidelnou zálohu celé databáze, obrázků a galerií, kontrolu obsahu, aktualizací pluginů a domény.

Servis

Jednou za čas si klient přeje své stránky předělat, znovu zálohovat či aktualizovat a od toho je tu náš kompletní servis, který je občas potřeba udělat.