Dual Studio s.r.o.

Dual studio Dual studio
Kontaktujte nás

Mladí a kreativní

Žijeme v době, kdy jsou grafická či fotografická studia velmi běžná. To platí také pro webdesignéry. Konkurence je veliká a je těžké si vybrat opravdu toho správného člověka/firmu. Nebudeme se vám představovat běžnými klišé jako, že jsme tým mladých lidí, co se nebojí žádné výzvy. Ano, sice jsme tým mladých lidí, a ano, nebojíme se žádné výzvy, ale tou hlavní otázkou je: „Proč si vybrat právě nás?“ Řekneme vám proč!

Děláme to jinak! Vše, co děláme, totiž neděláme pro peníze, ale s láskou. Teď to zní jako jedno z těch klišé, kterým se chceme vyvarovat, ale ona je to pravda. Baví nás to, co děláme, proč bychom si to jinak vybrali, že? Nezáleží nám na kvantitě zakázek, ale na kvalitě a spokojenosti našich klientů. Hlavní je spokojený klient, protože ten vytváří mezi lidmi povědomí o tom, jaká firma jsme a jakou práci odvádíme. K čemu nám bude mnoho zakázek měsíčně, když klienti nebudou spokojení.

Základem naší práce je individuální přístup, poznat kdo jste a přizpůsobit vám daný produkt přesně na míru. Zároveň se snažíme poskytnout kompletní služby, aby náš klient měl vše rovnou od nás a nemusel hledat další firmu.