Dual Studio s.r.o.

Dual studio Dual studio
Kontaktujte nás

Grafika

Nedílnou složkou naší práce je vytváření originální grafiku, která reprezentuje vás i vaši firmu. Vytváříme nejen jednotlivé složky samostatně jako vizitky či loga, ale také kompletní merkantilní tiskoviny, prezentace, ilustrace a brandbook. Vše vytváříme v Adobe Illustratoru, InDesignu či Photoshopu.

Co lépe vytváří povědomí o firmě či instituci než její logo. Logo je značkou, která firmu musí reprezentovat. My klientům poskytujeme individuální přístup a originální tvorbu při naší společné cestě za tím nejlepší logem. K logu samozřejmě vytvoříme také přehledný manuál pro jeho používání včetně všech nepostradatelných aspektů jako barvy, font, či rozměry.

Logo

Brandbook

K brandingu, tedy budování vlastní značky, je zapotřebí mít také Brandbook, který lze volně přeložit jako knihu firemní identity. Naší prací je vytvořit vám originální a přehledný brandbook tak, aby kdokoliv porozuměl existenci vaší firmy, jejímu účelu, co přináší a jaký je její styl a charakter. Důležité je posoudit jaké aspekty jsou pro knihu vhodné a jaké tam budou zahrnuty. Jako první tedy naplánujeme obsah. Poté navrhneme rozvržení stránek a design celé knihy. Toto vše rozvrhneme a zpracujeme v Adobe InDesign a exportujeme do PDF. Výsledný brandbook můžete nahrát na vaše webové stránky či poslat do tisku.

Brandbook

Vizitky

Na práci s vizitkami se máme vždy možnost „vyřádit“, protože primární je zde práce s dobře vsazeným textem, který je potřeba obohatit o lehký design. A to je vždy velmi zajímavá výzva, protože každý klient má jiný vkus a očekává od své vizitky něco jiného. Snažíme se vizitky vytvářet klientovi tak říkajíc na míru, aby jeho či firmu správně prezentovaly. Jako první si navrhneme na daný formát rozvržení vámi zadaného textu. Určíme správné spektrum barev, které jsou v souladu s vaší firmou či produkty a poté vytváříme vhodný design a vybíráme ideální font, tedy typ písma, který bude ladit s celkovým designem.

Vizitka

Plakáty

Plakáty jsou jednou z nejdůležitějších reklamních složek, protože jejich účelem je zaujmout člověka na první pohled a přilákat ho na konkrétní událost. Plakáty vytváříme nejen jako reklamu, ale jako umělecké dílo, které vás v galerii na první pohled zaujme a přitáhne vaši pozornost. Prvním bodem je určit účel plakátu, co propaguje a tomu přizpůsobit celkové rozvržení a grafické zpracování. Již na počátku si rozvrhneme, jak by výsledný plakát měl vypadat, určíme barevné spektrum, font a zejména rozvržení textu v souladu s grafikou či fotografií. Výsledný plakát je kvalitní, dobře čitelný a zároveň poutavý.

Plakát